Prisidėk ir tu prie 505 metų Veiviržėnų miestelio jubiliejinės šventės!

PRAŠYMAS DĖL VEIVIRŽĖNŲ MIESTELIO TRADICINĖS VASAROS ŠVENTĖS „PRIE VEIVIRŽO“ RĖMIMO

RENGINYS „PRIE VEIVIRŽO“. Veiviržėnų kultūros centras, kartu su vietos bendruomene ir seniūnija organizuoja jau tradicija tapusią Veiviržėnų seniūnijos šventę – „Prie Veiviržo“. Šiemet šventė išskirtinė – miestelis švenčia 505 metų jubiliejų. Projekto organizatorių tikslas – suorganizuoti kasmetinę vasaros šventę, siekiant plėtoti kultūrines vertybes Veiviržėnų miestelio  bendruomenėje. Ši šventė turi gilias tradicijas, anksčiau ji buvo vadinama „Magdalena“, Šv. Marijos Magdalenos atminimui. Šventė suburia miestelio gyventojus į vieną bendruomenę. Šventė vyks liepos 22 – 24 d. (penktadienį – sekmadienį) Veiviržėnų miestelio Veiviržo upės slėnyje.

Tam, kad mūsų šventė įgautų reikiamą formą, būtini rėmėjai bei partneriai.  Šio renginio kūrimo ir įgyvendinimo procese turime numatę daugybę tikslų ir uždavinių, kuriuos norime atlikti profesionaliai. Jūsų parama mums yra ypač svarbi, nes padės  pasiekti užsibrėžtų tikslų, o Jūsų įstaigai  bus puiki proga  prisidėti  prie Veiviržėnų miestelio ir seniūnijos gyventojų kultūrinių poreikių tenkinimo kokybės kilimo. Finansinę paramą prašome pervesti į pagrindinių organizatorių – BĮ Veiviržėnų kultūros centro sąskaitą: LT204010040200229653 Bankas: DnB.

GAVUS PARAMĄ PROJEKTO ORGANIZATORIAI ĮSIPAREIGOJA:

  • Visoje reklaminėje medžiagoje (plakatas, skrajutė, socialiniai tinklai), Jums sutikus, viešinti įmonės vadovo pavardę, logotipą, ar įmonės pavadinimą, suteikti galimybę vėliavos, tento su įstaigos ar įmonės logotipu vietą prie pagrindinės scenos.

Maloniai kviečiame apsilankyti šventėje „Prie Veiviržo“!

Jei neliksite abejingi šiam prašymui ir nuspręsite prisidėti prie šventės įgyvendinimo, tuomet lauksime jūsų atsakymo el.p. veivirzenu.kulturos.centras@gmail.com, ar tel.nr. 868212312 Inesa (kultūrinės veiklos vadybininkė).

„Menas – tai aukščiausias atsakas į tai, kas tau atsitiko gyvenime. Kultūra – tai aukščiausias DO“ (S. Vaitiekūnas)

Prisidek

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *