Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

Sidabrinės gervės naktys klyks Veiviržėnuose!

2016 22 liepos @ 20:00 - 2016 23 liepos @ 0:00

Eur1,5

VII-sis kino festivalis „Sidabrinės gervės naktys“ vėl kyla skrydžiui per Lietuvą

 

Atėjusi vasara kviečia daugiau laiko praleisti atvirame ore ir keisti savo rutiną – pavyzdžiui, filmus žiūrėti ne kino salėje ar namuose, o po žvaigždėtu dangumi. Aplankyti jau pamėgtus naktinius kino seansus kviečia septintąjį kartą į kelionę po Lietuvą besileidžiantis festivalis „Sidabrinės gervės naktys“.

Nuo birželio 10 d. iki rugsėjo 2 d. kino festivalis aplankys daugiau nei 20 miestų ir apims plačią Lietuvos geografiją – nuo Biržų ar Vilkaviškio iki Nidos bei Zarasų. Kino mylėtojus „Sidabrinės gervės naktyse“ šiemet džiugins dvylika „Sidabrinių gervių“ kino apdovanojimus laimėjusių ar jiems nominuotų filmų.

„Išskirtiniai kino po atviru dangumi vakarai miesteliuose jau yra tapę tradicija – džiaugiamės, kad kiekvienais metais jie vis populiarėja, susirenka vis daugiau šeimų ir draugų kompanijų, kurios mėgaujasi ne tik lietuviško kino naujienomis, bet ir laiku, praleistu drauge. Tikimės šią tradiciją išlaikyti ir dar labiau gilinti ir ateityje,“ – sakė Lietuvių kino akademijos direktorė Lina Buzelytė.

Festivalis atkeliauja į Veiviržėnų miestelį, kur Veiviržo upės slėnyje vyks animacinių „Nuopuolis“, rež. Urtė Oettinger, Johan Oettinger, „Šalti šaltiniai“, rež. Giedrė Narušytė Boots, trumpametražio vaidybinio „Sobaka“, rež. Domas Petronis ir ilgametražio vaidybinio „Kunigo naudą velniai gaudo“, rež. Alvydas Šlepikas filmų peržiūra.

Per šešerius metus festivalis „Sidabrinės gervės naktys“ aplankė 53 savivaldybes ir su lietuvišku kinu supažindino daugiau nei 100 tūkstančių žiūrovų. Per tą laiką parodyta daugiau nei 90 geriausių Lietuvos kino kūrėjų darbų. Festivalio globėjas Lietuvos respublikos ministras pirmininkas Algirdas Butkevičius. Projektą iš dalies remia Lietuvos kultūros taryba ir Audiovizualinių kūrinių autorių teisių asociacija “AVAKA”. Renginių socialinis partneris Kauno klinikų Kraujo centras. Festivalį organizuoja Lietuvių kino akademija.

Festivalio kelionės per Lietuvą grafiką galite rasti čia.

LiKA informacija

Informacija

Pradžia:
2016 22 liepos @ 20:00
Pabaiga:
2016 23 liepos @ 0:00
Kaina:
Eur1,5

Vieta

Veiviržėnai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *